Temel Aycan Şen

10 Mayıs 1970 tarihinde İzmir’de doğdu. İlkokul eğitimini Hâkimiyet-i Milliye İlkokulu, orta ve lise eğitimini Bornova Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Ardından Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi, İnşaat Mühendisliği Bölümünü bitirdi.

Halen aile firması olan ve kuru meyve ihracatı ile iştigal eden ŞENTAŞ Tarım Ürünleri İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesinde Kalite Müdürü ve Yönetim Temsilcisi olarak çalışmaya devam ediyor.

Ege Genç İşadamları Derneği’nin yanı sıra B.A.L. Eğitim Vakfı, İnşaat Mühendisleri Odası ve Alsancak Rotary Kulübü üyesidir. Geçmiş dönemlerde Alsancak Rotaract Kulübü Başkanlığı, 2440.Bölge Rotaract Grup Temsilciliği, Alsancak Rotary Kulübü Başkanlığı görevlerini yürüttü. Halen Ege Genç İşadamları Derneği (EGİAD) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdüren Temel Aycan Şen, Ege Bölgesi Genç İşadamları Dernekleri Federasyonu (EGİFED) Yönetim Kurulu Başkanlığı, Türkiye Genç İşadamları Dernekleri Konfederasyonu (TUGİK) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, Batı Anadolu Sanayici ve İş Adamları Dernekleri Federasyonu (BASİFED) Yönetim Kurulu Üyeliği, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Üyeliği, Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Kuru Meyve, Sebze İşleme ve Diğerleri Sanayi Meslek Komitesi Başkan Vekilliği, İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu Üyeliği, İzmir Başkanlar Kurulu üyeliği ve İzmir Kalkınma Kurulu üyeliği görevlerini devam ettirmektedir.

Evli ve iki çocuk babası olan Temel Aycan Şen, Almanca, İngilizce ve İtalyanca bilmektedir.

http://www.yeniasir.com.tr/InsanKaynaklari/2012/03/18/sepetini-dolduran-bir-adim-one-cikar

Facebook

Twitter

LinkedId

Login Status

You are not currently logged in.